Belka
Piątek, 3 Maja 2024   imieniny: Maria, Nina, Aleksander
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Najlepsze, podziemne trasy turystyczne Dolnego Śląska [ZOBACZ]

Data publikacji: 2019-06-30, Data modyfikacji: 2019-07-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Na Dolnym Śląsku nie brakuje fantastycznych podziemnych tras turystycznych. Znajdziemy je w dawnych kopalniach, pod zamkami, na tajemniczych chodnikach z czasów II wojny światowej schowanych we wnętrzach gór czy wreszcie w jaskiniach. W tym zestawieniu na gorące letnie dni prezentujemy Wam te najbardziej znane podziemne miejsca na Dolnym Śląsku, starając się przy tym podać garść praktycznych informacji przy każdym miejscu. Czas ruszać i poznać z nieco innej perspektywy nasz piękny region, a do tego rozkoszować się cudownych chłodem, znacznie lepszym niż w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Pełna treść wiadomości na: trzebnica.naszemiasto.pl/artykul/najlepsze-podziemne-trasy-turystyczne-dolnego-slaska-zobacz,5188625,gal,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    trzebnicki

    Powiat trzebnicki - reaktywowany wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w północno-wschodniej części województwa dolnośląskiego, a stolicą i siedzibą jego władz jest Trzebnica. Na powiat składa się 6 gmin: Trzebnica, Oborniki Śląskie, Żmigród, Prusice, Wisznia Mała oraz Zawonia.

    Powiat charakteryzuje się zarówno bogactwem historyczny, o czym świadczą jego zabytki, jak i bogactwem walorów przyrodniczych. Aktywna turystyka na tych terenach związana jest przede wszystkim ze spływami kajakowymi, pieszymi wędrówkami po lasach i Wzgórzach Trzebnickich, rowerowymi wycieczkami i lotami na paralotni. Wiejskie tereny oferują wypoczynek i rekreację. W gospodarstwach agroturystycznych będzie możliwość podpatrywania rolników przy pracy, poznanie zwierząt gospodarczych i skosztowanie regionalnych potraw przyrządzonych z najświeższych produktów, które rodzi tutejsza ziemia.   

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola