Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

SPORTIMPREZA- wynajem sceny mobilnej oraz atrakcji na imprez

 

Scena mobilna 8m x 6m
Najładniejsza w Polsce scena mobilna

Czas montażu Sceny to 60 minut

Bardzo krótki czas montażu - 60 minut, dzięki czemu montaż odbywa się bezpośrednio przed imprezą. Montaż sceny bezpośrednio przed imprezą to również oszczędność na zbędnej, wielogodzinnej ochronie terenu.

Łukowe zadaszenie z kratownic aluminiowych

Scena posiada łukowy dach z kratownic aluminiowych, dzięki czemu jest stabilna oraz ładnie prezentuje się na imprezie. Masywne kratownice wykonane z aluminium gwarantują stabilność sceny podczas występów. Kratownice są przystosowane do montażu ciężkiego sprzętu estradowego.

Bezpieczny podest sceniczny

Antypoślizgowy i ogrodzony podest sceniczny gwarantuje większe bezpieczeństwo, a dzięki systemowi poziomowania scena jest pozioma nawet na nierównym terenie.

Boki estrady osłonięte siatkami scenicznymi

Boki są osłonięte czarną, niepalną siatką sceniczną, która chroni artystów przed rażącym słońcem, deszczem i wiatrem oraz zwiększa jakość efektów świetlnych. Wszystkie siatki sceniczne są niepalne i atestowane.

Dodatkowe miejsca na sprzęt estradowy

Dodatkowe miejsca na sprzęt estradowy, dzięki czemu głośniki nie zajmują miejsca na scenie, a jakość dźwięku jest zauważalnie lepsza.

Idealne przeznaczenie - Wynajem Sceny:

Scena Mobilna 8m x 6m idealnie sprawdza się podczas imprez plenerowych średniej wielkości. Wielkość sceny jest optymalna na imprezy firmowe i Dożynki. Scenę można dodatkowo powiększyć o wybieg z podestów scenicznych.

Kontakt

Telefon 713076606

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
trzebnicki

Powiat trzebnicki - reaktywowany wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w północno-wschodniej części województwa dolnośląskiego, a stolicą i siedzibą jego władz jest Trzebnica. Na powiat składa się 6 gmin: Trzebnica, Oborniki Śląskie, Żmigród, Prusice, Wisznia Mała oraz Zawonia.

Powiat charakteryzuje się zarówno bogactwem historyczny, o czym świadczą jego zabytki, jak i bogactwem walorów przyrodniczych. Aktywna turystyka na tych terenach związana jest przede wszystkim ze spływami kajakowymi, pieszymi wędrówkami po lasach i Wzgórzach Trzebnickich, rowerowymi wycieczkami i lotami na paralotni. Wiejskie tereny oferują wypoczynek i rekreację. W gospodarstwach agroturystycznych będzie możliwość podpatrywania rolników przy pracy, poznanie zwierząt gospodarczych i skosztowanie regionalnych potraw przyrządzonych z najświeższych produktów, które rodzi tutejsza ziemia.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola