Belka
Piątek, 26 Kwietnia 2024   imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Dawne sprzęty domowe i urządzenia. Czy wiesz, do czego służyły? Sprawdź! [ZDJĘCIA]

Data publikacji: 2018-11-02, Data modyfikacji: 2018-11-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Jak kiedyś wyglądał telefon? (nie miał ekranu i przycisków). Albo wyciskarka do soku? Lub pamięć komputera? (wielka jak szafa). Nasi rodzice i dziadkowie z pewnością rozpoznają wszystkie sprzęty na naszych zdjęciach. A Wy dacie radę? Jak wyglądała szatkownica do kapusty? Lub ubijak do robienia masła? Zobaczcie zdjęcia przedmiotów, które na co dzień można oglądać we wrocławskim Centrum Historia Zajezdnia (ul. Grabiszyńska), na Wielkiej Wystawie Wrocław 1945-2016.

Pełna treść wiadomości na: trzebnica.naszemiasto.pl/artykul/dawne-sprzety-domowe-i-urzadzenia-czy-wiesz-do-czego,4866886,gal,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    trzebnicki

    Powiat trzebnicki - reaktywowany wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w północno-wschodniej części województwa dolnośląskiego, a stolicą i siedzibą jego władz jest Trzebnica. Na powiat składa się 6 gmin: Trzebnica, Oborniki Śląskie, Żmigród, Prusice, Wisznia Mała oraz Zawonia.

    Powiat charakteryzuje się zarówno bogactwem historyczny, o czym świadczą jego zabytki, jak i bogactwem walorów przyrodniczych. Aktywna turystyka na tych terenach związana jest przede wszystkim ze spływami kajakowymi, pieszymi wędrówkami po lasach i Wzgórzach Trzebnickich, rowerowymi wycieczkami i lotami na paralotni. Wiejskie tereny oferują wypoczynek i rekreację. W gospodarstwach agroturystycznych będzie możliwość podpatrywania rolników przy pracy, poznanie zwierząt gospodarczych i skosztowanie regionalnych potraw przyrządzonych z najświeższych produktów, które rodzi tutejsza ziemia.   

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola