Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Trzebnica ostatnim akcentem Dni w Diecezjach

 
Dni w Diecezjach dobiegają końca. Ostatnim punktem tego wydarzenia była wspólna Msza Św. pielgrzymów w Trzebnicy. Eucharystii przewodniczył metropolita wrocławski abp Józef Kupny. Uroczystość poprzedziła procesja z relikwiami św. Jadwigi Śląskiej. Do Trzebnicy przyjechało kilka tysięcy pielgrzymów, którzy ostatnie dni spędzali we Wrocławiu i innych miejscowościach.Metropolita wrocławski zaznaczył, ze przychodzimy do św. Jadwigi, która uczy nas odwagi pełnienia dzieł miłosierdzia. - Bo żeby pełnić dzieła miłosierdzia trzeba zdobyć się na odwagę pójścia do szpitala, trzeba się zdobyć na odwagę przebaczenia, pojednania, na wyciągnięcie ręki. To nie przychodzi łatwo... wideo-realizacja Zdzisław Maj tvRodzina

 


Katolicka tvRodzina
 
Data pliku video: 2016-07-26, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  trzebnicki

  Powiat trzebnicki - reaktywowany wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w północno-wschodniej części województwa dolnośląskiego, a stolicą i siedzibą jego władz jest Trzebnica. Na powiat składa się 6 gmin: Trzebnica, Oborniki Śląskie, Żmigród, Prusice, Wisznia Mała oraz Zawonia.

  Powiat charakteryzuje się zarówno bogactwem historyczny, o czym świadczą jego zabytki, jak i bogactwem walorów przyrodniczych. Aktywna turystyka na tych terenach związana jest przede wszystkim ze spływami kajakowymi, pieszymi wędrówkami po lasach i Wzgórzach Trzebnickich, rowerowymi wycieczkami i lotami na paralotni. Wiejskie tereny oferują wypoczynek i rekreację. W gospodarstwach agroturystycznych będzie możliwość podpatrywania rolników przy pracy, poznanie zwierząt gospodarczych i skosztowanie regionalnych potraw przyrządzonych z najświeższych produktów, które rodzi tutejsza ziemia.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola