Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Sprzedam działki budowlane k/Obornik ŚLASKICH

Data dodania: 2012-04-10
Kategoria: Nieruchomości » Sprzedaż
 
Oferuję 5 działek budowlanych położonych 7 km od Obornik Ślaskich w miejscowości rekreacyjnej Osolin.Działki mają po 11 arów.Posiadają pełną dokumentację do sprzedaży.Osolin jest miejscowością,która zdobyła II miejsce w województwie na najpiękniejszą wieś.Są tu osiedla domków jednorodzinnych oraz rezydencje.Mieści się tu szkoła,przedszkole i zaplecze gastronomiczne.Jest PKP oraz Bus.Miejscowość okalają lasy,jest ośrodek wodny,stawy rybne i jest też największe w Polsce pole golfowe (Brzeźno),stadniny koni oraz wiele zabytków min. Klasztor Salwatorianów (Bagno) Trasy rowerowe,piesze szlaki.Często odbywają się festyny dla dzieci ,zloty motocyklowe oraz zloty garbusów.Gorąco polecam !!!
Kontakt
506967619
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
trzebnicki

Powiat trzebnicki - reaktywowany wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w północno-wschodniej części województwa dolnośląskiego, a stolicą i siedzibą jego władz jest Trzebnica. Na powiat składa się 6 gmin: Trzebnica, Oborniki Śląskie, Żmigród, Prusice, Wisznia Mała oraz Zawonia.

Powiat charakteryzuje się zarówno bogactwem historyczny, o czym świadczą jego zabytki, jak i bogactwem walorów przyrodniczych. Aktywna turystyka na tych terenach związana jest przede wszystkim ze spływami kajakowymi, pieszymi wędrówkami po lasach i Wzgórzach Trzebnickich, rowerowymi wycieczkami i lotami na paralotni. Wiejskie tereny oferują wypoczynek i rekreację. W gospodarstwach agroturystycznych będzie możliwość podpatrywania rolników przy pracy, poznanie zwierząt gospodarczych i skosztowanie regionalnych potraw przyrządzonych z najświeższych produktów, które rodzi tutejsza ziemia.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola