Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Road bike descent. Moje najlepsze zjazdy na szosie w 2018 r. Trzebnica, Ślęża, Prababka.

 
Fast road bike descent. Nie było tego wiele, ale najlepsze zjazdy to te, które możesz zobaczyć na filmie. Pierwszy w Trzebnicy jadąc od Skarszyna, drugi z Przełęczy Tąpadła w kierunku Sobótki, trzeci na tej samej drodze ale kawałek dalej, a czwarty z "Prababki" gdzie prędkości dochodzą do 80 km/h. Przyszły sezon pisany jest planami, które są dość ambitne jak na moje możliwości. Rower szosowy polecam każdemu kto szuka czegoś więcej niż zwyczajna jazda na rowerze. Szosa daje niesamowite odczucie prędkości całym sobą. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- It was not much, but the best descent are the ones you can see on the film. The first in Trzebnica going from Skarszyn, the second from the Tąpadła Pass towards Sobótka, the third on the same road but a bit further, and the fourth from "Prababka" where speeds reach 80 km / h. The future season is written with plans that are quite ambitious for my abilities. I recommend the road bike to anyone who is looking for something more than just cycling. The road gives an amazing sense of speed with all of you.

 


Duży na rowerze
 
Data pliku video: 2018-12-30, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  trzebnicki

  Powiat trzebnicki - reaktywowany wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w północno-wschodniej części województwa dolnośląskiego, a stolicą i siedzibą jego władz jest Trzebnica. Na powiat składa się 6 gmin: Trzebnica, Oborniki Śląskie, Żmigród, Prusice, Wisznia Mała oraz Zawonia.

  Powiat charakteryzuje się zarówno bogactwem historyczny, o czym świadczą jego zabytki, jak i bogactwem walorów przyrodniczych. Aktywna turystyka na tych terenach związana jest przede wszystkim ze spływami kajakowymi, pieszymi wędrówkami po lasach i Wzgórzach Trzebnickich, rowerowymi wycieczkami i lotami na paralotni. Wiejskie tereny oferują wypoczynek i rekreację. W gospodarstwach agroturystycznych będzie możliwość podpatrywania rolników przy pracy, poznanie zwierząt gospodarczych i skosztowanie regionalnych potraw przyrządzonych z najświeższych produktów, które rodzi tutejsza ziemia.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola