Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Manifestacja - TAK dla równości | APN Talent | 14 października 2018

 
Zainicjowaliśmy wiele akcji, działań i spotkań, które miały sprawić, że nasze dzieci, na równi z dziećmi z innych klubów, będą miały możliwość gry w piłkę nożną w naszym mieście - Trzebnicy. Niestety, trafiliśmy na niczym nieuzasadniony opór władz Trzebnicy, ale jak widać, to nie koniec naszej pracy. Będziemy konsekwentnie działać na rzecz RÓWNOŚCI w naszym mieście. Nie pozwolimy, aby ktokolwiek stale i w niewytłumaczalny dla nas sposób dyskryminował nasze dzieci, nasze zaangażowanie i nas samych. Zapraszamy Państwa na Manifestację, której głównym przekazem jest RÓWNOŚĆ. Równość, która jest przeciwieństwem dyskryminacji, a której niestety doświadczamy.

 


Akademia Piłki Nożnej Talent Trzebnica
 
Data pliku video: 2018-10-16, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  trzebnicki

  Powiat trzebnicki - reaktywowany wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w północno-wschodniej części województwa dolnośląskiego, a stolicą i siedzibą jego władz jest Trzebnica. Na powiat składa się 6 gmin: Trzebnica, Oborniki Śląskie, Żmigród, Prusice, Wisznia Mała oraz Zawonia.

  Powiat charakteryzuje się zarówno bogactwem historyczny, o czym świadczą jego zabytki, jak i bogactwem walorów przyrodniczych. Aktywna turystyka na tych terenach związana jest przede wszystkim ze spływami kajakowymi, pieszymi wędrówkami po lasach i Wzgórzach Trzebnickich, rowerowymi wycieczkami i lotami na paralotni. Wiejskie tereny oferują wypoczynek i rekreację. W gospodarstwach agroturystycznych będzie możliwość podpatrywania rolników przy pracy, poznanie zwierząt gospodarczych i skosztowanie regionalnych potraw przyrządzonych z najświeższych produktów, które rodzi tutejsza ziemia.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola